Colegiul Național Pedagogic „Mircea Scarlat”, Alexandria
Biroul executiv este format din:
Președinte: Bianca-Andreea TOC
Secretar: Raluca-Maria FLĂMÂNZEANU
Vicepreședinte: Harry Paul PANĂ
Vicepreședinte: Denisa-Iuliana SIMION
Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza”, Alexandria
Biroul executiv este format din:
Președinte: Daria - Costina DIDE
Secretar: Delia - Marina CHIRIȚĂ
Vicepreședinte: Monica - Alexandra LUCA
Liceul Teoretic „Alexandru Ghica”, Alexandria
Biroul executiv este format din:
Președinte: Maria Teodora CRISTIAN
Secretar: Mălina GHINEA
Vicepreședinte: Beniamin NEDELEA
Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, Alexandria
Biroul executiv este format din:
Președinte: Iulia-Mihaela BAR
Secretar: Mihaela MATEI
Vicepreședinte: Valentina - Florentina PĂUN
Liceul Teoretic „Constantin Noica”, Alexandria
Biroul executiv este format din:
Președinte: Mihaela DRAGNE
Secretar: Roxana JOIȚA
Vicepreședinte: Dragoș RĂDOIESCU
Liceul Tehnologic Nr. 1, Alexandria
Biroul executiv este format din:
Președinte: Bogdan DIACONU
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Colegiul Național „Anastasescu”, Roșiori de Vede
Biroul executiv este format din:
Președinte: Iulian - Florentin ȘERBAN
Secretar: Maria-Andreea NEDA
Vicepreședinte: Alexandru - Gabriel LĂUTARU
Colegiul Tehnic „Angel Saligny”, Roșiori de Vede
Biroul executiv este format din:
Președinte: -
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Liceul Tehnologic „Emil Racoviță”, Roșiori de Vede
Biroul executiv este format din:
Președinte: -
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu”, Roșiori de Vede
Biroul executiv este format din:
Președinte: -
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Colegiul Național „Unirea”, Turnu Măgurele
Biroul executiv este format din:
Președinte: Petru - Cristian NANIA
Secretar: Andrei Mirel Candoi
Vicepreședinte: Andreea MERLAN
Liceul Teoretic „Marin Preda”, Turnu Măgurele
Biroul executiv este format din:
Președinte: -
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Liceul Tehnologic „General David Praporgescu”, Turnu Măgurele
Biroul executiv este format din:
Președinte: Xenia - Valentina MIHAI
Secretar: Alexandru FLORICEL
Vicepreședinte: Simona - Georgiana MĂLDĂIANU
Liceul Tehnologic „Sfântul Haralambie”, Turnu Măgurele
Biroul executiv este format din:
Președinte: -
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Liceul Tehnologic „Andrei Șaguna”, Botoroaga
Biroul executiv este format din:
Președinte: -
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Liceul Teoretic Videle
Biroul executiv este format din:
Președinte: Laura OZUNU
Secretar: Delia CIOCÎRLAN
Vicepreședinte: Ștefania SCÎNTEE
Liceul Teoretic Piatra
Biroul executiv este format din:
Președinte: -
Secretar: -
Vicepreședinte: -
Liceul Teoretic Olteni
Biroul executiv este format din:
Președinte: Mădălina ROMAN
Secretar: Andreea DIMA
Vicepreședinte: Dragoș BĂDICĂ
Liceul Teoretic Zimnicea
Biroul executiv este format din:
Președinte: Lorena-Mădălina TOȚE
Secretar: Marina-Ioana ZAMFIR
Vicepreședinte: Loredana-Mihaela BĂRBULESCU
Vicepreședinte: Raluca GUNCEA
Liceul Tehnologic Drăgănești-Vlașca
Biroul executiv este format din:
Președinte: Monica-Ioana NEACȘU
Secretar: Simona - Alina TALICĂ
Vicepreședinte: Elena - Andreea RADU